İLETİŞİM

ANASAYFA İLETİŞİM

Merkez

Perpa Tic. Mrk. A Blok K: 2 No:9/0032 Şişli / İstanbul

Tel: +90 212 222 13 11 (Pbx)     Faks: +90 212 210 04 70

Genel Müdür

Şaban GÜNDÜZ

Email : sgunduz@ersenelektrik.com

Genel Müdür Yardımcısı

Mahmut ÇELİKEL

Dahili:133

Email : mahmut@ersenelektrik.com

Teknik Departman Proje Müdürü

Ali ALBAYRAK

Dahili:146

Email : ali@ersenelektrik.com

Satış Departmanı.

Hasan KÜÇÜKBEKİR

Dahili:113

Email : hasan.kucukbekir@ersenelektrik.com


İlhan VAROL

Dahili:112

Email : satis2@ersenelektrik.com

Satış Müdürü

Volkan TURAN

Dahili:138

Email : volkan@ersenelektrik.com

Muhasebe Departmanı

Asiye YİĞİT

Dahili:116

Email : asiye@ersenelektrik.com


Serkan İŞAL

Dahili:117

Email : serkan@ersenelektrik.com

Teklif İsteme Departmanı

Havva GÜNDÜZ

Dahili:122

Email : havva@ersenelektrik.com

Dış Ticaret

Bahadır ÖZER

Dahili:136

Email : m.bahadirozer@ersenelektrik.com

Konya Şube

Fevzi Çakmak mah. Ayyıldız cad. No:1/D Karatay/KONYA

Tel: +90 332 345 42 53 (Pbx)    Faks: +90 332 345 42 54

Satış Müdürü (KONYA ŞUBE)

Cemil GÜNDÜZ

Email : cemil@ersenelektrik.com

Email : konya@ersenelektrik.com

Teknik Departman (KONYA ŞUBE)

Tolga YENİGÜN

Email : tolga@ersenelektrik.com

Teknik Destek Hattı: 0850-304-42-42