Firmamız

ANASAYFA Firmamız

Erşen Elektrik, kurulduğu günden bugüne kadar geniş ürün yelpazesi, zengin stokları ve müşteri odaklı kalite anlayışı ile sektörün ayrıcalıklı firmaları arasında yerini almıştır.


30 Yıllık bilgi birikimini siz değerli müşterileri ile paylaşan Erşen, uygun fiyat avantajları ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.


Erşen Elektrik, dünyanın önde gelen markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Satış ve pazarlama departmanları ağırlıklı olmakla birlikte ayrıca bünyesinde bulundurduğu mühendisleri ile ürün teknik destek ve otomasyon çözümlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.


Geniş ürün yelpazesi ve zengin stokları ile siz değerli müşterilerinin hizmetinde olan Erşen Elektrik, ürün teslimatlarında da müşterilerinin taleplerine hızlı cevap verebilmektedir. “Müşteriler” ifadesi, sadakatleri başarımızın temeli olan şirket ve kişilere odaklanmış olduğumuzu vurgular.


Aynı zamanda kendi büyümesinin müşterilerinin büyümesine bağlı olduğunun bilincindeki, büyüme odaklı bir şirketi ifade eder. Bu bir yandan da müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük yeniliklerin uygulanmasının da altını çizer.


“Rekabet avantajı”nın anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır.


Müşterilerimize, pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı

olmak için çalışırız.


 “Benzersiz”, uzmanlığımızla müşterilerimize diğer şirketlerin hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder.